Şirket Profili

İnşaat sektöründe 25 yıldan fazla deneyimi olan ADEM KURT İNŞAAT 1975 yılında kurulmuştur.

Bireysel olarak, ticaret merkezleri, sanayi yapıları, apartman daireleri gibi birçok değişik alanda anahtar teslimi işler gerçekleştiren ADEM KURT İNŞAAT, günümüz konuşlarında sektör içindeki paylarını artırabilmek ve daha büyük projelerde yer alabilmek için durmadan çalışıyor. Gücünü, şirketin geniş deneyiminden ve dengeli finansman yapısından alan ADEM KURT İNŞAAT, özellikle yüksek standartlı konut yapımında, inşaat sektöründe bir marka haline gelmiştir.  Kuruluşundan bu yana göstermiş olduğu performansla özellikle nitelikli konut üretimi sektöründe “marka” haline gelen, konut projeleri haricinde proje geliştirme, yatırım danışmanlığı, teknik müşavirli ve her türlü inşaatın yapım taahhüdü konusunda da deneyim sahibi olan ADEM KURT İNŞAAT üst düzeyde bir kalite seviyesi yakalamıştır.

Hedefimiz

ADEM KURT İNŞAAT’ın  amacı, olabilecek en yüksek standartları sağlayarak sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktır. Gerek taahhütlerinde, gerekse de işçi-işveren ilişkilerinde tutarlı ve duyarlı bir tavır izleyen ADEM KURT İNŞAAT dinamik ve kurumsal yapısını sürekli geliştirerek işletmecilik ve iş idaresi anlayışında da örnek bir kuruluş haline gelmiştir.

En genel hatlarıyla ADEM KURT İNŞAAT (AKNİL PLAZA)’nın hedefleri aşağıdaki gibi özetlenebilir.

Çevreye saygılı, güçlü mimari kimliği olan, insan odaklı pojeler geliştirmek,

Pazarlama, üretim, teslim ve teslim sonrasında samimi, güvenilir ve profesyonel hizmet anlayışımızı devam ettirmek.

Yaşamayı hayal ettiğiniz mekanları yaratırken, eğitimli, birikim sahibi, yetki ve sorumluluklarının bilincinde olan dinamik kadromuzla, üretim sürecinin her aşamasında, kaliteyi ve güvenilirliği temel alan bir program izlemek.

ORGANIZED WORK MADE BY AWESOME STAFF

Core of Codeless